Hakkımızda


Liva Catering, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile toplam 1000 m2 kapalı alanda hizmet veren, temelinde müşteri memnuniyeti olan, toplam kalite yönetimini felsefe olarak benimseyen firmamız kuruluşunun ilk gününden adı ile birlikte hedefini de belirleyerek sektörün LİDERİ olma yolunda ilerlemektedir.

İşletmemiz sektörün gerektirdiği en son teknolojik alt yapı ile donatılmış bulunmaktadır. Hammadde girişinden, mamul ürün çıkışına kadar üretimin her  kademesinde sürdürülen hassas kalite kontrol sistemi ile kendi sektöründe sürekli gelişiminden övünç duymaktadır.

Üretim stratejimiz, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere planlanmış olup, Kalite Yönetim Sistemi ISerimizO 9001:2000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000:2005 Çevre Yönetim Sistemi standartına göre kaliteden ödün vermeden, müşterilin mevcut veya olası ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde sağlayabilmek, etkin servis anlayışıyla hizmet vermek Liva Catering’in hedefidir.

   Liva Catering olarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçladığımız müşterilerimizin istediği sağlık ve besleyici ürünleri istediği zaman, istediği kalite ve istediği yerde hizmetine sunarak maksimum düzeyle müşteri tatmininin sağlanması amacını taşımaktayız.

Firmamız bu hedeflere ulaşabilmek için çağın gerektirdiği teknolojileri yakından takip etmek ve bunları üretim projesine adapte etmek için tüm imkanları kullanmayı, sağlık ve hijyenik koşullarda üretim yapmaya kaliteden ve özellikle iş disiplininden taviz vermemeyi amaç edinmiştir.

  Liva Catering, toplu yemek sektörünün öncü firmalarından biri olarak verdiği hizmetle, kalite ve hijyenle her gün bünyesine yeni firmaları dahil ediyor. Bugün Adana içinde ve Türkiye’nin çeşitli illerinde kamu kurum ve özel kuruluşlar olmak üzere birçok kişinin sofralarını tatlandırıyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarla bu sayı her geçen gün artıyor.

Sektörde artan merdiven altı tabir ettiğimiz sağlıksız koşullarda yemek üretimi yapan firmaların rekabet gücünü düşürdüğü piyasada ekonomik fiyatlarıyla sağlıklı ürünleri sunan Liva Catering’i tercih ettiğinizde size ve personelinize en sağlıklı ürünleri sunmayı vaad ediyoruz.

Sizleride bu çatının altında görmek bizleri daha da güçlendirecektir.

 

Güven Veririz
Herzaman profesyonel, ilişkilerimizde dürüst saygılı ve en önemlisi adil davranırız.

Takım Çalışması ile Kazanırız
Takım çalışmasının önemine inanırız.

Başarırız
Deneyimlerimizle önümüze çıkan zorlukları aşar ve fırsata çeviririz.

Kaliteliyiz
En üst kalitede hizmet vermeye çalışırız, yeni fikirlere açık, herşeyi sürekli değiştiğine inanır, kendimizi bu değişimin içinde görürüz.

Sorumluluktan Korkmayız
Her kademenin bir sorumluluğu olduğuna inanır, bundan taviz vermeyiz.